Make your own free website on Tripod.com

SV THE SHARKS

Beker
Home
Nieuws
Info
Agenda
Topscorer
tornooi
Competitie
Klassement
Beker
Clublied
Spelerskern
Interview met ...
Lokaal
Foto's
Gastenboek
Links
Sponsers

Eerste ronde sv the sharks - fc de klauwaert
 
Den derby der derby is der weer bijna.Sharkies haalden het via een puntertje van vandeputte angelo in de vorige derby
 
Wat zal het nu worden. zie competitie voor verslagen.
 
Zaterdagbeker
Voorronde
BA01 26/09/09 14:30 Calcio Kortrijk 0 - 8 Pirroenboys Kortrijk
BA02 26/09/09 14:30 t Bankske Wevelgem 3 - 5 SV Deerlijk Utd
BA03 26/09/09 15:00 The Philo Deinze 0 - 5 Damberd Bavikhove
BA04 26/09/09 14:30 Decor Marc Len. 1 - 0 KSW Sint-Baafs-Vijve
BA05 26/09/09 14:30 The Rangers M. 1 - 3 FC Kouter Deinze
BA06 26/09/09 14:30 FC Beebop Menen 6 - 5 De Posterij S.E.Vijve
BA07 26/09/09 12:30 FCS Oudenaarde 2 - 1 FC Taverne Palace D.
BA08 26/09/09 14:00 The Sharks Waregem 1 - 1 De Klauwaert Waregem (2 - 0)
BA09 26/09/09 15:00 Sporting Grammene 2 - 5 Bar-Choc Menen
BA10 26/09/09 14:00 Harmonie Ronse 3 - 1 FC Beitem
BA11 26/09/09 14:30 The Ritz Ronse 0 - 5 Eendracht Grammene
BA12 26/09/09 17:00 Club Rugge Avelgem 2 - 4 FC Corgas Deinze
BA13 26/09/09 14:30 t Schipke Lauwe 0 - 5 De Canyboys M.
BA14 26/09/09 14:30 SDJ Bellegem 5 - 1 FC Molecule Vichte
BA15 26/09/09 15:00 De Sterre Sint-Denys 0 - 0 De Kroone Kuurne (2 - 3)
BA16 26/09/09 14:30 Leiejongens Deinze 4 - 1 VK Olympia Kortrijk
BA17 26/09/09 15:00 De Zoeteshotters H. 2 - 3 FC Telstarboys Nazareth
BA18 26/09/09 14:30 FC Oranje-Zwart K. 1 - 3 t Duvelke Deinze
BA19 26/09/09 15:00 Sint-Martinus Ouden. 5 - 0 Astrid Kuurne
BA20 26/09/09 15:00 Piet L air Waregem 4 - 2 Sparta De Mythe Wev.
BA21 26/09/09 15:30 De Cameo Wevelgem 0 - 2 Sportwereld Kerkhove
BA22 26/09/09 14:30 FC Pallieter Zulte 1 - 2 SV Sletsen Deinze
16de finales
BA23 31/10/09 00:00 Winnaar BA01 - Winnaar BA11
BA24 31/10/09 00:00 Winnaar BA15 - FC Heirweg Anzegem
BA25 31/10/09 14:30 FC Oeselgem - Winnaar BA05
BA26 31/10/09 14:30 N'Yser Stasegem - Winnaar BA10
BA27 31/10/09 00:00 Winnaar BA14 - Winnaar BA03
BA28 31/10/09 00:00 Winnar BA13 - Winnaar BA21
BA29 31/10/09 00:00 Winnaar BA08 - De Flandriens
BA30 31/10/09 00:00 Winnaar BA02 - Winnaar BA19
BA31 31/10/09 00:00 Winnaar BA20 - Winnaar BA12
BA32 31/10/09 00:00 Winnaar BA17 - Vissershoveke
BA33 31/10/09 15:00 t Leeuwke Wevelgem - Winnaar BA04
BA34 31/10/09 14:00 Eendracht Vichte - FC Dakwerken Vinckier
BA35 31/10/09 00:00 Winnaar BA16 - Winnaar BA22
BA36 31/10/09 00:00 SV Ingooigem - Winnaar BA06
BA37 31/10/09 00:00 Winnaar BA07 - Winnaar BA18
BA38 31/10/09 00:00 Winnar BA09 - Sparta Belgiek
8ste finales
BA39 28/11/09 00:00 Winnaar BA26 - Winnaar BA29
BA40 28/11/09 00:00 Winnaar BA35 - Winnaar BA38
BA41 28/11/09 00:00 Winnaar BA25 - Winnaar BA28
BA42 28/11/09 00:00 Winnaar BA30 - Winnaar BA36
BA43 28/11/09 00:00 Winnaar BA33 - Winnaar BA34
BA44 28/11/09 00:00 Winnaar BA37 - Winnaar BA32
BA45 28/11/09 00:00 Winnaar BA23 - Winnaar BA31
BA46 28/11/09 00:00 Winnaar BA27 - Winnaar BA24
Kwartfinales
BA47 01/05/10 00:00 Winnaar BA39 - Winnaar BA42
BA48 01/05/10 00:00 Winnaar BA40 - Winnaar BA41
BA49 01/05/10 00:00 Winnaar BA44 - Winnaar BA46
BA50 01/05/10 00:00 Winnaar BA43 - Winnaar BA45
Halve finale
BA51 08/05/10 00:00 Winnaar BA49 - Winnaar BA48
BA52 08/05/10 00:00 Winnaar BA47 - Winnaar BA50
Finale
BA53 15/05/10 00:00 Winnaar BA52 - Winnaar BA51